özfer döküm

  • Proje Mühendislik
  • Kalıp İmalatı
  • Talaşlı İmalat
  • Döküm İmalatı

kataloğumuzu indirin

Katalog

PROJE MÜHENDİSLİK

Kaliteli hizmetin tasarım aşamasında sağlanabileceği fikrini benimseyen firmamız , genç ve dinamik ekibinin, bilgi ve birikimlerini en son teknolojik sistemlerle birleştirerek, müşterilerinin gereklerinden olan mühendislik dizaynlarının projelendirilmesini, teknik kontrolünü ve danışmanlık hizmetlerini sağlar. Özfer ürün tasarımı , proses tasarımı ve mühendislik hizmetlerinide yaparak , müşterilerinin haklı güvenini kazamıştır.

KALIP İMALATI

Kuruluşumuzdan bu yana kalıp tasarımı ve üretimi konusunda, üst düzeyde kalıp projeleri gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de kendini ispatlamış ve konusunda uzman olan profesyonel kadrolar ile hizmet vermekteyiz. Tasarım ve imalat süreçlerinin tümünde, teknik danışmanınız olarak, sizlere detaylı tasarım ve üretim raporlaması yaparak profesyonel bir hizmet sağlamaktayız.

TALAŞLI İMALAT

Son teknolojiyle donatılmış makine parkurumuzda; tornalama, frezeleme, taşlama, dalma erozyon konularında; Talaşlı imalat sektöründe uzun yıllar çalışmış deneyimli ve profesyonel kadromuzla müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti veriyoruz.

DÖKÜM İMALATI

ÖZFER, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda eksizsiz hazırladığı ürün tasarımı sonrasında, ürünlerin plastik enjeksiyon kalıp imalatını da kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.  Kalıplar hazırlandıktan sonra  müşteriye en iyi ürünü verebilmek adına plastik enjeksiyon makinalarında deneme baskılar gerçekleştirilir ve son ürün müşterinin nihai onayına sunulur.

her türlü öneri, şikayet ve isteklerinizi bize belirtin

CONTACT US